POAK KATEDRA – drugi numer gazetki GŁOS AKCJI KATOLICKIEJ

10 marca 2024 Parafialny Oddział Akcji Katolickiej wydał kolejny numer gazetki. Tym razem publikacja poświęcona została  św. Józefowi.

Jak napisała Święta Teresa Wielka, Józef obdarzony został mocą wspomagania każdej duszy, która się do niego zwraca, zarówno na ziemi, jak i w niebie. Z tego powodu wielu świętych wybrało go za swojego patrona, wierząc w jego oddziaływanie jako opiekuna nad rodzinami, wspólnotami kościelnymi i każdą jednostką.

W gazetce zamieszczone zostały świadectwa ludzi, którzy z wielką wiarą i ufnością powierzyli  swoje życie Józefowi. Wszyscy oni  doświadczyli tym samym  jego pomocy i opieki.

Zachęcamy do przeczytania najnowszego numeru gazetki, w którym oprócz wzruszających historii,  znalazły się modlitwy do św. Józefa.

Aby zapoznać się z treścią publikacji proszę nacisnąć: Głos Akcji Katolickiej 2/2024 – Idźcie do Józefa!