Modlitwa za Ojczyznę

We wtorek 16 kwietnia br. o godz. 17.15 w Bazylice  Katedralnej w  Kielcach miało miejsce  czuwanie modlitewne w intencji Ojczyzny, za wstawiennictwem Św. Andrzeja Boboli. Opiekę duszpasterską sprawował Asystent Diecezjalny ks. Jacek Malewski.

Czuwanie rozpoczęło  się od wystawienia Najświętszego Sakramentu i składało się z

1. Modlitwy Różańcowej z rozważaniami przygotowanymi przez POAK z Katedry.
    2. Mszy Świętej, której homilię wygłosił ks. Dawid Dzienniak.
    3. Litanii do Świętego Andrzeja Boboli, prowadzonej przez ks. Jacka Malewskiego.

Adam Biskup